Distractie Placuta !!!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Distractie Placuta !!!

Bine Ati Venit. Va Rugam Cititi Regulamentul forumului Pentru o Mai Buna Desfasurare intre useri forumului.Daca Nu Sunteti Inregistrati Va Rugam Sa Va Inregistrati Pentru A Mari Comunitate. Va Multumim.
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Acolo ma aflu!
Vizitatori
reclama
Click Here

 

 Implementare Iteme Fara Navicat !

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
ryngo

ryngo


Mesaje : 271
Puncte : 64364
Reputatie : 5
Data de inscriere : 20/10/2011
Varsta : 29
Localitate : sibiu

Implementare Iteme Fara Navicat ! Empty
MesajSubiect: Implementare Iteme Fara Navicat !   Implementare Iteme Fara Navicat ! Icon_minitimeJoi Ian 19 2012, 10:17

Sall .. deoarece mie in navicat imi da eraore cam la orice vreau sa fac un server file si nu prea am folosit navicatu ci doar computeru cum? simplu !
Intram in My computer -> My documents/Windows's documents -> Navicat -> MYsql -> servers -> Numele de la retea !

Asa .. akma facem un nou folder .txt si scriem in el de exp codurile de implementare posedate :
Spoiler:
dupa care intram in File ( sus stanga ) -> Save as -> si scriem orice nume dar atentie .sql ( exp : armuri.sql ) ... atentie fisierul il bagati in Player ! salvam si gt ! ar trebuie sa fie cam asa !
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
paulandrei96




Mesaje : 2
Puncte : 20870
Reputatie : 5
Data de inscriere : 09/12/2012
Varsta : 33
Localitate : Botosani

Implementare Iteme Fara Navicat ! Empty
MesajSubiect: Re: Implementare Iteme Fara Navicat !   Implementare Iteme Fara Navicat ! Icon_minitimeDum Dec 09 2012, 21:03

ms frate e mai usor asa decat cu navicat.Numai ca mie nu imi apar armele din cauza clentului ai putea sa imi dai un link cu un client mai bun decat abesgaara sau decat snuk?
Sus In jos
mrkill32




Mesaje : 1
Puncte : 17150
Reputatie : 5
Data de inscriere : 18/12/2014
Varsta : 28
Localitate : Slatina

Implementare Iteme Fara Navicat ! Empty
MesajSubiect: Re: Implementare Iteme Fara Navicat !   Implementare Iteme Fara Navicat ! Icon_minitimeJoi Dec 18 2014, 11:43

Sa arate cum ...? nu se vede imaginea Sad
Sus In jos
Continut sponsorizat





Implementare Iteme Fara Navicat ! Empty
MesajSubiect: Re: Implementare Iteme Fara Navicat !   Implementare Iteme Fara Navicat ! Icon_minitime

Sus In jos
 
Implementare Iteme Fara Navicat !
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» de und pot loa codu de implementare piatra kurcubeu
» NOI ITEME DE GM
» Cum sa te faci lvl 225 din navicat
» Navicat 9 full version
» Cum faci sa boteze navicat mai repede

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Distractie Placuta !!! :: Despre Metin2 :: Metin2 Tutoriale-
Mergi direct la: